fbpx
Step-Service Kft. - 8192 Hajmáskér, Iparos út 3.

Karrier

Legyél TE is villanyszerelő csapatunk tagja

Csatlakozz a Step-Service Kft villanyszerelő csapatához és turbózd fel karriered!

Nyitott villanyszerelő pozícióink:

Kedves Érdeklődő!

Csapatunk bővül, ezért szakképzett munkatársunkat keressük az alábbi munkakörre:

VILLANYSZERELÉS AZ ERŐMŰTŐL A FOGYASZTÓIG

Nálunk a hozzáállásod a fontos, az életkorod nem számít!

A Step-Service Kft.-nél az alábbiakra számíthatsz:

  • Képzettségeidtől, készségeidtől és tapasztalataidtól függő bérsáv szerint havi bruttó 220-600 ezer Forint fizetés.
  • Bejelentett munkaviszony, teljes munkaidő.
  • Munkábajárásodat számodra költségmentesen megoldjuk vagy 100%-ban térítjük.
  • A túlórát havonta fizetjük.

Téged keresünk:

  • Ha rendelkezel villanyszerelő szakképesítéssel.
  • Ha valóban dolgozni akarsz.
  • Ha van legalább B kategóriás jogosítványod.
  • Ha közösségi szemléletű vagy.

Külön örülünk neked:

  • Ha zárópecsét bontási engedéllyel rendelkező regisztrált szerelő vagy.
  • Ha van tapasztalatod villamos hálózat építésében.
  • Ha van C, E kategóriás jogosítványod is.
  • Ha rendelkezel emelőgépkezelői jogosítvánnyal (kivéve targonca).
  • Ha Veszprémben vagy környékén laksz.

Ne jelentkezz:

  • Ha tériszonyod van.
  • Ha nem bírod a munkát a szabadban, változó időjárási körülmények között.
  • Ha csak neked lehet igazad.
  • Ha nem szereted összekoszolni a ruhád.
  • Ha nem tudsz vezetni.
  • Ha csak hétköznap dolgoznál 7-16 óra között.
  • Ha munka közben sem tudod félretenni a mobiltelefont vagy a Facebook-ot.

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • Fényképes önéletrajz
  • Tapasztalat esetén referenciák

Fontos: csak az e-mailben önéletrajz csatolással küldött pályázatokat van módunkban elfogadni!

E-mail küldéshez kattints az alábbi gombra!