Karrier a Step-Service Kft.-nél

Legyél te is villamosipari csapatunk tagja, csatlakozz és turbózd fel karriered most!

Nyitott pozíciónk:

VILLAMOS MŰSZAKI SZAKREFERENS és ELŐKÉSZÍTŐ

Önéletrajzodat szívesen fogadjuk.

Az alábbi feladatokat bíznánk rád:

  • – Villamos műszaki dokumentáció- és műszaki, kapcsolási rajzok szakértő értelmezése, elemzése.
    – A dokumentáció alapján javaslattétel a munka megvalósítására.
    – Az adott munkákhoz szükséges kapacitás- és szakanyagigény felmérése, reális meghatározása.
    – Anyagrendelés előkészítése.
    – Szükséges esetekben szakanyagok beszerzése, kijuttatása munkaterületekre.
    – Árazatlan és árazott műszaki költségvetés készítése.
    – Szakmai döntéselőkészítés, az adminisztráció szakipari támogatása.

A Step-Service Kft.-nél az alábbiakra számíthatsz:

  • – Havi bruttó munkabér 550 ezer – 680 ezer Forint bérsávon belül, megegyezés alapján, képzettségtől és       szakmai  előélettől függően.
    – Nemektől független, képességalapú bérezés: a pozíció azonos feltételekkel nyitott mind férfi, mind női     jelentkezők számára is.
    – Az egyedi fizetési igényeket is mérlegeljük.
    – Bejelentett munkaviszony, teljes munkaidő, de arányosított fizetéssel részmunkaidő vállalása is lehetséges.
    – Családbarát, rugalmas kezdésű, akár kisgyermekes szülőnek is optimális munkarend.
    – Munkábajárási költségtérítés.
    – Megegyezés függvényében akár részleges home office lehetősége.
    – Szakmai fejlődés lehetősége, támogatása.

Téged keresünk:

  • – Ha már rendelkezel villamosipari szakképesítéssel és érettségivel.
    – Ha már van villamosiparral összefüggő munkatapasztalatod.
    – Ha van értékelhető villamosipari és műszaki szakanyag ismereted.
    – Ha átlátod az alapvető villamosipari és villanyszerelési munkafolyamatokat.
    – Ha valóban dolgozni akarsz.
    – Ha közösségi szemléletű csapatjátékos vagy.
    – Ha nem hagyod a munkád másokra.
    – Ha tetteid és szavaid mindig összhangban vannak.

Külön örülünk neked (de hiánya nem kizáró ok):

  • – Ha van villamosipari felsőfokú vagy technikusi végzettséged.
    – Ha van B kategóriás jogosítványod, pláne vezetői gyakorlatod.
    – Ha esetleg rendelkezel emelőgépkezelői jogosítvánnyal (targoncán kívül).
    – Ha nem csak az irodai alkalmazásokban, hanem a műszaki tervező szoftvrekeben is eligazodsz.
    – Ha esetleg van valamilyen értékelhető (akár angol, német vagy más) idegen nyelvi ismereted.
    – Ha Veszprémben, környékén vagy attól nem túlzottan messze laksz.

De véletlenül se jelentkezz:

  • – Ha csak neked lehet igazad.
    – Ha mindig, mindenhez jobban értesz.
    – Ha lételemed az intrika.
    – Ha gyakran megsértődsz.
    – Ha nem tudod betartani az adott szavad.
    – Ha nem szeretsz vagy nem tudsz másokhoz alkalmazkodni.
    – Ha szeretsz nagyokat mondani.
    – Ha csak a saját érdekeidet látod meg.
    – Ha 10 percenként muszáj rágyújtanod.
    – Ha munka közben sem tudod félretenni a privát mobiltelefont vagy a közösségi médiát.
    – Ha nem vállalod fel a felelősséged, amikor hibázol.
    – Ha irritál, hogy fizikai munkatársak is lehetnek a környezetedben.
    – Ha az irodai szoftverek világa számodra idegen bolygó.
    – Ha csak folyamatos bódultságban bírod elviselni az életet.

Jeletkezés módja

Az állás betöltéséhez szükséges:  Fényképes önéletrajz

Fontos: csak az e-mailben önéletrajz csatolással küldött pályázatokat van módunkban elfogadni!

Beküldöm önéletrajzom!